Telif Bildirimi

Plajrehber.com, Türkiye’nin plajları ve koyları hakkında en kapsamlı ve güncel bilgileri sağlamayı amaçlayan bir web platformudur. Sitemizde yer alan tüm metin, görsel ve dijital içeriklerin telif hakkı Plajrehber.com’a aittir.

Telif Hakkı Bilgisi

Bu sitede yer alan tüm içeriklerin telif hakları Plajrehber.com tarafından sahiplenilmiştir. Bu içerikler, metinler, fotoğraflar, grafikler, illüstrasyonlar ve diğer materyalleri içermekte olup, tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler sadece kişisel ve bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Ticari kullanım, kopyalama, dağıtım veya herhangi bir şekilde ticari çıkar sağlama amaçlı kullanımlar kesinlikle yasaktır.

İçerik Kullanımı

Plajrehber.com’da yer alan içeriklerin kişisel ve bilgilendirme amaçları dışında kullanılması için yazılı izin gereklidir. İçeriği kullanma izni almak için lütfen iletisim@plajrehber.com adresine bir e-posta gönderin.

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Eğer Plajrehber.com’da yayınlanan bir içeriğin telif hakkınıza ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Telif hakkı ihlali bildiriminizde aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekmektedir:

  • İhlal edildiğini iddia ettiğiniz eser hakkında detaylı bilgi
  • İhlal edildiğini iddia ettiğiniz içeriğin Plajrehber.com üzerindeki URL’si
  • İletişim bilgileriniz: ad, adres, telefon numarası ve e-posta adresi
  • Aşağıdaki ifadeleri içeren bir beyan:
    • Telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkinizin olduğuna dair bir beyan.
    • Bildirimin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunmadığınıza dair bir yemin.

Bildiriminizi aldıktan sonra, konuyla ilgili gerekli incelemeyi yaparak, uygun görülmesi halinde içeriği sitemizden kaldıracağız veya erişimi engelleyeceğiz.

İletişim

Telif hakkı sayfamızla ilgili sorularınız veya daha fazla bilgi için lütfen plajrehber@gmail.com adresine e-posta gönderin.