Göynük Plajı

Antalya ve Göynük Plajı… Tatilciler için büyük ihtimalle bulunmaz bir fırsat olacaktır. Harika doğa yapısı ve çevresi ile sevdiklerinizle ile birlikte huzurlu bir tatil imkânı arıyorsanız eğer, şu an doğru adreste olduğunuzu söyleyelim!

Göynük Plajı Sizi Çağırıyor!

Göynük plajı giriş ücreti
Göynük plajı giriş ücreti

Tatil rotanız bu sezon Antalya olacaksa veya kararsız kaldıysanız, bu yazımızda size harika bir yerden bahsedeceğiz. Antalya’nın dört bir yanı cennet fakat sahip olduğu imkanlarla ön plana çıkan bir plajı daha bulunuyor. Eğer Göynük Plajı’nı tercih ederseniz kesinlikle pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Sahip olduğu harika deniz ve olanakları ile genellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilen bu plajda, doyasıya eğlenme imkanına sahip olacaksınız.

Göynük Plajı Olanakları

Tatilciler parasailing, jet ski, deniz bisikleti ve tüplü dalış gibi çeşitli su sporları aktiviteleri yapabilirler. Tatilciler, sarı tentelerdeki sarı noktalardan Göynük’teki su sporları merkezlerini bulabilirler. Bu sayede eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

Göynük Plajı Giriş Ücreti

Bu plaja girerken, adından da anlaşılacağı üzere bir halk plajı olduğu için herhangi bir ücret alınmıyor. Fakat şezlong ve şemsiye için ödeme yapmanız gerekiyor. Şezlong için 20 TL, şemsiye için de 10 TL vermeniz yeterli olacaktır.

Göynük Plajı’na Nasıl Gidilir?

Antalya ile Kemer arasında bulunan Göynük Plajı, il merkezine 36 km mesafede yer alıyor. Kemer merkeze ise 6 kilometre uzaklıkta. Arkada yer alan nefes kesici Beydağları manzarası ile harika vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda plaja toplu taşıma ile de gidebilirsiniz.

Göynük Plajı’nda Mavi Bayrak Var Mı?

Göynük plajına tepeden bakış
Göynük plajına tepeden bakış

Evet, Göynük Plajı’nda Mavi Bayrak bulunuyor. Özellikle çocuklarınız ile buraya gidecekseniz, bir şüpheniz olmasın. Temizlik ve hijyen konusunda harika imkanlar sunuyor.

Antalya’daki Diğer Plajlar

Antalya’da yer alan diğer plajları da ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Bu harika ilimizde tatil yapabileceğiniz pek çok plaj ve çevresinde konaklayabileceğiniz oteller bulunmaktadır.

  • Side Plajı
  • Lara Plajı
  • Çıralı Sahili
  • Belek Plajı
  • Adrasan Plajı

Sonuç olarak;

Göynük Plajı tatilinizi tamamladıktan sonra buraya geri gelerek fikirlerinizi bizlerle paylaşabilir misiniz? Yediğiniz içtiğiniz sizde kalsın, yaşadığınız olumlu ve olumsuz gelişmeler nelerdi?

Çağlar

Yorum yapın